Садові гойдалки

Знайдено товарів:  

Купити садову гойдалку

- це найкраще, що ви можете зробити для себе і своїх близьких до початку теплого сезону!

Гойдалку в сад найкраще замовляти заздалегідь, але навіть якщо ви вирішили замовити в останній момент — ми готові відправити вам більшість з наших моделей день в день при замовленні. Але врахуйте, що деякі моделі, а особливо масивні ковані садові гойдалки в розпал сезону (травень-червень), можливо, доведеться трішки почекати.

Доставка на садові гойдалки:

Якщо ви хочете купити садові гойдалки з доставкою в будь-яку точку України — це не проблема. Відправляємо Новою поштою, Автолюксом, і сдужбою доставки САТ. При замовленні адресної доставки додому вартість доставки садової гойдалки може вирости всього на 100-200 грн, або можна самостійно забрати з поштового відділення. При цьому, у нас можна деякі садові гойдалки купити з безкоштовною доставкою!

Ми маємо склади і власні виробництва в деяких областях України. Тому ви можете купити садову гойдалку в Києві, Дніпрі, Полтаві, Сумах, Черкасах, Кременчузі, Бахмуті з самовивозом. Але оскільки гойдалка — це великогабаритний вантаж, то набагато зручніше замовити доставку по Україні: в Харків, Одесу, Львів, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківсь, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Вінниця, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кропивницький, Рівне, Житомир, Чернігів, Дніпро, Полтава, Суми, Черкаси. 

Завжди звертайте увагу на тип гойдалки: бувають розкладні садові гойдалки та нерозкладні гойдалки, в яких тільки сидяче положення лавки. Зазвичай нерозкладні — більш дешеві садові гойдалки. Але гойдалка в сад чи гойдалка на дачу — це елемент не тільки комфортного відпочитку, але й дизайну. Тому заради комфорту, безпеки матеріалів та приємного вигляду вашої території навколо будинку не варто заощаджувати на покупці гойдалок. Деякі наші люксові садові гойдалки вразять вас своїм комфортом і мають опцію розкладування в декілька позицій для відпочинку.

Ви також можете купити садову гойдалку з москітною сітко, або замовити антимоскітну сітку до садової гойдалки, матраси і подушки до садової гойдалки, чи інші комплектуючі, такі як тент для гойдалки, окремо. У нас ви завжди купите садову гойдалку від виробника напряму, а тому не переплачуєте націнку і можете отримати додаткові аксесуари і сервіс саме на вашу гойдалку.

0